Domowy Hotel dla Psów

 

Zapraszamy do naszego kameralnego przydomowego hotelu dla psów, w którym zapewniamy bezpieczną całodobową opiekę (24h na dobę) nad Państwa Pupilami. W ramach opieki hotelowej odbywają się codzienne spacery po okolicznych trasach spacerowych (pola, łąki, las) oraz zabawa na ogrodzonym placu połączona z elementami szkoleniowymi i podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, takie jak czesanie, szczotkowanie, a na życzenie klienta czyszczenie uszu i kąpiel. Psy są karmione zgodnie z wytycznymi ich właścicieli dostarczoną suchą karmą lub przygotowywaną na miejscu w hotelu.

W naszym hotelu dla psów panuje domowa przyjazna atmosfera – indywidualne podejście do każdego psa, dbamy o ich bezpieczeństwo oraz kondycję psychofizyczną. Do dyspozycji psów jest całe podwórko oraz pokoje w naszym domu. Nie trzymamy psów w małych klatkach i ciasnych ciemnych pomieszczeniach.

 

O Hotelu…

 

Hotel mieści się w naszym domu w miejscowości Stary Gołębin w gminie Czempiń, oddalonej 11 km od Kościana i 17 km od Śremu. Hotel dla psów usytuowany jest z dala od miejskiego gwaru w samym centrum województwa wielkopolskiego. Dzięki temu z naszych usług hotelowych dla psów mogą skorzystać mieszkańcy Poznania, Swarzędza, Lubonia, Puszczykowa, Mosiny, Stęszewa, Środy Wielkopolskiej, Leszna, Gostynia i innych miejscowości w Wielkopolsce.

Poniżej podajemy przykładowe odległości do naszego hoteliku dla psów:

Gniezno – 91 km
Gostyń – 34 km
Grodzisk Wielkopolski – 38 km
Jarocin – 63 km
Koźmin Wielkopolski – 65 km
Kórnik – 37 km

Leszno – 41 km
Luboń – 35 km
Mosina – 21 km
Nowy Tomyśl – 61 km
Pleszew – 85 km

Pobiedziska – 71 km
Poznań – 44 km
Puszczykowo – 26 km
Rawicz – 67 km
Stęszew – 27,5 km

Swarzędz – 54 km
Środa Wielkopolska – 43 km
Tarnowo Podgórne – 56 km
Wolsztyn –  57 km
Września – 67 km

Nasze gospodarstwo zajmuje ponad 2000 m2 ogrodu, gdzie w sielskiej przyjaznej atmosferze wypoczywać mogą nasi czworonożni goście hotelowi. Umiejscowienie hotelu sprawia, że mamy dostęp do wspaniałych i malowniczych terenów spacerowych: las i łąki. Nasza wieś znajduje się z dala od zgiełku miast w czystej okolicy. Hotel jest czynny cały rok.

W naszym hoteliku mamy przygotowane miejsca dla Waszych czworonogów, dzięki temu każdemu z nich można poświęcić jak najwięcej czasu. Organizujemy im czas codziennymi spacerami i zabawą, dzięki czemu mniej tęsknią za swoim domem a zajęcia pomagają im w trudnym czasie rozłąki ze swoim Panem.

Psy, które przebywają w naszym domu, spędzają czas swobodnie poruszając się po całym mieszkaniu, a na okres karmienia, sjesty i snu są umieszczane w tzw. psich pokojach (pomieszczenia wyposażone są w klimatyzację oraz ogrzewanie). Jeżeli Państwa pupil nie znosi samotności w nocy, pozwolimy mu spać razem z nami.

W naszym hotelu stawiamy na bezpieczeństwo, w związku, z czym psy nigdy nie są wypuszczane na ogrodzony plac z przypadku, w większej ilości i bez kontroli. Dobieramy je charakterami tak, aby żaden z nich nie mógł zrobić krzywdy innemu. Taka sama zasada panuje w trakcie spacerów. Psy, które się nie tolerują, nigdy nie mają ze sobą bezpośredniej styczności.

 

Historia powstania hotelu…

 

W 2009 nasza rodzina postanowiła opuścić miasto i wyprowadzić się razem z naszym zwierzyńcem na wioskę. Udało nam się odnaleźć dom (jak się później okazało z tradycjami konnymi) w Starym Gołębinie oddalonym od zgiełku miasta i z dala od wszelakiego przemysłu. Tu spotkało nas szczęście i radość obcowania z przyrodą. W naszym domu od zawsze były psy i koty, często gościmy również konie, przy których się wychowaliśmy. Obecnie mieszkają z nami yorkshire terier – Miśka, 3 sunie rasy Cane Corso Italiano (Tigra, Bagera i Koka), Chow chow – Tequila oraz kot Rudi. Odkąd pamiętam, chętnie braliśmy pod opiekę psiaki naszych znajomych, aż w końcu pewnego dnia narodził się pomysł, aby zająć się tym zawodowo.

 

Świadczone usługi w ramach hotelu

 

– Wizyta adaptacyjna
– Codzienne spacery (3x dziennie: w tym dwa krótsze i jeden długi)
– Karmienie wg wskazań właściciela w tym gotowanie jedzenia, stały dostęp do świeżej i czystej wody
– Zabawa z opiekunem połączona z elementami szkoleniowymi na terenie ogrodzonego wybiegu (nie zapominamy w tym czasie o odpowiedniej dawce pieszczot)
– Zabiegi pielęgnacyjne (czesanie, szczotkowanie, czyszczenie oczu a na życzenie klienta czyszczenie uszu, kąpiel)
– Podawanie leków

Wizyta adaptacyjna

Przed umieszczeniem u nas swojego psa po raz pierwszy, proponujemy krótką wycieczkę w nasze okolice na tzw. wizytę adaptacyjną, która pozwoli psu zapoznać się z opiekunem, z terenem hotelu i z naszym zwierzyńcem – a nam wstępnie poznać jego zachowanie i potrzeby. Z doświadczenia wiemy, że kolejny przyjazd psa jest dużo mniej stresujący, a nasze psy miło witają się z nowym kolegą.

Warunki przyjęcia psa do hotelu

 

Obowiązkowo pies musi posiadać:

– aktualne szczepienia wpisane do książeczki zdrowia
– odrobaczenie
– zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom

Ponadto prosimy o przywiezienie dla psa:

– smycz i obrożę (wskazane są szelki, zwłaszcza w przypadku psów małych oraz tych, które potrafią zdejmować obrożę)
– legowisko (kocyk) – nie prane
– miseczki na wodę i jedzenie (można ale nie trzeba)
– karma (jeżeli pies ma być karmiony swoim jedzeniem)
– ulubione zabawki (jeżeli posiada)

 

Rezerwacja

 

Wstępnej rezerwacji terminu można dokonać za pomocą formularza rezerwacyjnego. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego ułatwi nam wcześniejsze zapoznanie się z Państwa pupilem i pozwoli na odpowiednie przygotowanie.

UWAGA!!!

Z względu na ograniczoną ilość miejsc wypełnienie formularza rezerwacyjnego nie oznacza automatycznej rezerwacji terminu dla Państwa pupila w naszym hotelu. Ostateczna rezerwacja (potwierdzenie terminu) następuje dopiero podczas rozmowy z właścicielem hotelu pod numerem: +48 600 352 463. Hotel nie przyjmuje psów agresywnych – bez względu na rasę psa.

Na dzień przed przywiezieniem psa do hotelu prosimy również o kontakt telefoniczny, w celu uzgodnienia godziny przyjęcia psa.

Informacje dodatkowe

 

– Proponujemy umówić się na wcześniejszą wizytę adaptacyjną
– Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia psa pod opiekę
– W godzinach 9:00 – 11:00 i 19:00- 21:00 przyjmujemy oraz wydajemy Państwa pupili (możliwość umówienia się na inną godzinę)
– Doba hotelowa jest liczona od momentu przyjęcia psa do 24h, powyżej 24h jest liczona jako kolejna doba
– Głównym opiekunem jest osoba wskazana przez właściciela hotelu, inna osoba może pod jego nieobecność przejąć część obowiązków, ale nie ma ona uprawnień decyzyjnych np. co do wydania psa
– Przyjęcie i wydanie psa zawsze na umówioną godzinę (opiekun może być poza terenem hotelu, wówczas pies nie zostanie wydany przez inną osobę, chyba, że zostanie to wcześniej uzgodnione)

Cennik

 

Cennik dotyczy 1 doby hotelowej dla jednego psa (stawka podstawowa). W przypadku długotrwałego pobytu psa (powyżej 14 dni), ceny ustalamy indywidualnie.

Nie pobieramy opłat za usługi dodatkowe, takie jak:

– Wizyta adaptacyjna
– Codzienne spacery również poza teren gospodarstwa (3x dziennie)
– Przyrządzanie gotowanej karmy wg receptury podanej przez właściciela (za wyjątkiem składników)
– Podawanie leków

Opłatom dodatkowym podlegają wyłącznie:

– składniki do gotowanej karmy wg wytycznych właściciela psa
– transport po psa specjalnie przystosowanym samochodem – 1 zł za km (brutto)
– opieka weterynaryjna (wg stawki wyliczonej przez lekarza weterynarii)

 

Cennik

Psy małe < 10 kg (bez wyżywienia) – 50 zł
Psy małe < 10 kg (z wyżywieniem) – 55 zł

Psy średnie 10-25 kg (bez wyżywienia) – 60 zł
Psy średnie 10-25 kg (z wyżywieniem) – 65 zł

Psy duże 25-60kg (bez wyżywienia) – 70 zł
Psy duże 25-60 kg (z wyżywieniem) – 80 zł

Olbrzym > 60 kg (bez wyżywienia) – 85 zł
Olbrzym > 60 kg (z wyżywieniem) – 95 zł

Promocje hotelowe

 

 

Przy pobycie psa w naszym hotelu powyżej 7 dób hotelowych Twój pupil będzie wykąpany za darmo w naszym SPA.

 

Dla stałych klientów (powyżej 3 pobytu) przyznajemy rabat 10% na kolejne usługi hotelowe.

 

Dla gości hotelowych przewidujemy mega atrakcyjny rabat na usługi w SPA DLA PSA.

 

Hotel w obiektywie…

 

 

Hotel dla Psów Poznań | Hotel dla Psów Luboń | Hotel dla Psów Puszczykowo | Hotel dla Psów Mosina | Hotel dla Psów Leszno | Hotel dla Psów Swarzędz | Hotel dla Psów Śrem | Hotel dla Psów Środa Wielkopolska